tanitim2

İTÜ Tanıtım ve Tercih Günleri ile Şehrinize Geliyoruz

Daha çok aday öğrenciyle buluşmak için her yıl olduğu gibi yine yollara düşüyoruz. 20 - 23 Temmuz arasında Ayazağa Yerleşkesi’nde gerçekleşecek İTÜ Tanıtım ve Tercih Günleri; Ankara, Bursa ve İzmir'de devam edecek.

İTÜ’lü olmayı hayâl eden binlerce öğrenciyle üç büyükşehirde buluşacak ve İTÜ’lü akademisyenlerle bir araya getirecek etkinliklerin düzenleneceği yer ve tarihler ise şöyle:

İstanbul Teknik Üniversiteliler Birliği Derneği tarafından düzenlenecek “Ankara Tanıtım ve Tercih  Günleri”, 19-20 Temmuz’da, 10:00 -18:00 saatleri arasında Congresium Ankara’da,

İTÜ Mezunlar Derneği Bursa Şubesi tarafından düzenlenecek “Bursa Tanıtım ve Tercih Günleri”, 19 Temmuz’da, 10.00 - 17.00 saatleri arasında, Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Kent Konseyi),

İTÜ Mezunlar Derneği İzmir Şubesi tarafından düzenlenecek “İzmir Tanıtım ve Tercih Günleri” ise 21 Temmuz’da, 10.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Etkinliklere katılacak adaylar üniversitemizle ve tercih edecekleri bölümlerle ilgili bilgi alabilecek. Aday öğrenciler ayrıca; üniversite yaşamı, kampüsler, yurtlar, burslar, öğrenci kulüpleri, yerleşkelerdeki etkinlikler ve diğer noktalar hakkında akıllarındaki soru işaretlerine cevap bulacak.

Bursa, İzmir ve Ankara’daki tüm aday öğrencilerimizi Tanıtım ve Tercih Günleri etkinliklerimize bekliyoruz.