43
BLOG

Blog

resim1

Burcu Aydın
İmalat Mühendisliği 3. Sınıf Öğrencisi

     İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Tanıtım Ofisi’nde bizler, yani üniversitede okuyan; yurtlarında, sınav haftaları kütüphanelerinde uyuyup uyanan ve okulun bizlere sağladığı imkânlardan tümüyle faydalanan öğrenciler, İstanbul Teknik Üniversitesi adaylarının gelecekteki üniversitelerini daha iyi tanımaları, okulun sağladığı eğitim ve kariyer olanaklarının farkında olmaları için üniversitenin içinde ve dışında düzenlenen tanıtım organizasyonlarında görev alıyoruz.
   
     Ofisimizin koordinatörlüğünde sene içerisinde düzenlenen Tanıtım Günleri ve Tercih Günleri gibi organizasyonların dışında her hafta 30’a yakın liseyi üniversitemizde ağırlıyor, birçoğuyla gelecek senelerde aynı sıraları paylaşacağımız, aynı sosyal kulüplerde çalışacağımız İTÜ adaylarına üniversitedeki hayata daha yakından bakmaları için eşlik ediyoruz. 
 
     Bu blog üzerinden; çalıştığımız projelere, aktif olarak yer aldığımız sosyal kulüplere ve bazen bitmeyecek gibi görünen sınav haftalarını hiç kazasız nasıl bitirdiğimize, kısacası İstanbul Teknik Üniversiteli olmanın nasıl bir şey olduğuna dair bilmeniz gereken her şeyi paylaşıyor olacağız. Bizi takip edin. 
Şub 15, 2018